Швидкомонтовані будівлі (БМЗ). Будівництво швидкомонтованих будівель в Україні, ТермаСтіл, м. Полтава - thermasteel.ua

Швидкомонтовані будівлі (ШМБ)

 

Технологія будівництва ШМБ ґрунтується на використанні сталевого каркасу в якості основи, до якого прикріплені елементи конструкцій, що захищають. Для виготовлення несучого каркасу будівлі застосовуються зварні двотаврові балки власного виготовлення, або продукцію вітчизняних та зарубіжних металургійних підприємств.

Як огороджувальні конструкції використовуються покрівельні та фасадні матеріали, виготовлені на нашому підприємстві (профнастил, фасадні касети, металевий сайдинг, фасадні та покрівельні ромби, металочерепиця тощо).

У класичному вигляді каркас швидкомонтованої будівлі складається з набору поперечних рам, пов'язаних між собою горизонтальними і вертикальними зв'язками і прогонами покрівлі.

У торцях будівлі встановлено фахверкові колони або стійки, які сприймають вітрове навантаження. Залежно від стану будівельного майданчика та наявності вільного місця швидкомонтовані будівлі поставляються на об'єкт або повним комплектом, або поелементно відповідно до графіка проведення монтажних робіт.

Швидкомонтовані будівлі

Переваги швидкомонтованих будівель:

  1. Різноманітність архітектурних форм та мультифункціональність доступні в силу застосування комбінованого каркасу (несучі конструкції виготовляються зі зварної балки, другорядні – з ЛСТК). Це дає можливість створювати унікальні планування та втілювати у життя нові конструктивні ідеї та рішення.
  2. ШМБ, на відміну від цегляних та бетонних будівель, не потребують масивних фундаментів, завдяки чому значно скорочуються витрати на ведення будівельних робіт.
  3. Швидкий та простий монтаж будівель дозволяє максимально швидко ввести будівлю в експлуатацію та скоротити терміни повернення інвестицій замовникам.
  4. Розробка проектної документації та виробництво елементів каркасу здійснюються на заводі з урахуванням їх подальшого перевезення (зважаючи на габарити транспортного засобу), завдяки чому вдається істотно знизити витрати на транспортування та скоротити терміни поставки на об'єкт.
  5. Можливість паралельно вести роботи із різних стадій проекту. Завдяки цьому можна значно знизити терміни реалізації об'єкта.
  6. Повторне використання конструкцій ШМБ (можливість здійснення демонтажу та перенесення будівлі на нове місце).
  7. Стійкість до різних динамічних навантажень (вітрова та сейсмостійкість) завдяки конструктивній специфічності каркасу зі сталі, в якому для досягнення даних властивостей використовуються додаткові зв'язки.
  8. Можливість подальшого розширення площі забудови завдяки чому замовник може планувати свої фінансові ресурси.
  9. Максимальна заводська комплектація дає можливість клієнту або генеральному підряднику не відволікатися на закупівлю матеріалів для будівництва.
  10. Значні показники ремонтопридатності, легкість заміни складових частин у разі механічних пошкоджень під час експлуатації.

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -

Продовжуючи переглядати www.thermasteel.ua, ви підтверджуєте, що погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Згоден