Виготовлення двотаврової балки зварної в Україні | Компанія Термастіл - thermasteel.ua

Технологія процесу виготовленя Двутаврової балки

Технологія процесу виготовлення двотаврової балки


1. Порізка листових заготовок

балкаУстановка термічного різання з числовим програмним керуванням, яке ми використовуємо для розкрою листового металопрокату, дозволяє розрізати листи від 6 до 100 мм завтовшки з технологічною точністю до ±1 мм. На даному устаткуванні ми проводимо порізку смуг металу, які згодом стають полицями та стінками зварного двотавра, а також порізку деталей зі складною геометрією (фланців, опорних плит колон, косинок тощо). Швидкість різання, залежно від товщини металу та доходить до 1 м за хвилину.

Частина деталей, що мають прямокутну або квадратну форму, заготовляються на гільйотинних ножицях.


2. Підготовка

При великих товщинах металу для дотримання технології зварювання необхідно проводити підготовку кромок деталей, що зварюються. Це робиться шляхом зняття на кромках деталей фаски під заданим кутом.

Ця операція може проводитись як на спеціальному кромкофрезерному верстаті, так і вручну за допомогою спеціалізованого ручного інструменту. Контроль правильності кута контролюється кутомірами.

 


3. Складання балок

Складання балокПідготовлені заготовки (смуги) укладаються за допомогою крана на вхідний конвеєр складального стану, позиціонуються і фіксуються за допомогою комплектів роликів складального стану. Потім складальний стан, відповідно до вихідних параметрів стінки і полиць, проводить центрування та гідравлічне обтиснення заготовок, проводиться зварювання балки прихватками по всій довжині.

Процес складання:

  - складання профілю T-подібного; до нижньої полиці двотавра приварюється на прихватках стінка двотавра під кутом 90°;

  - зібрана таврова конструкція за допомогою крана кантується на 180° та повертається на вхідний рольганг складального стану;

  - відбувається зварювання прихватками другої полиці двотавра.


4. Зварювання поясних швів

Зварювання поясних швівПід час зварювання поясних швів балка розташовується на стапелях портальної зварювальної установки під кутом 45 градусів (тип шва «в човник»). Дана технологія забезпечує хороший провар та плавний перехід зварювального шва до основного металу. На портальній зварювальній установці змонтовані два комплекти зварювальних головок, які можуть переміщатися в горизонтальному або вертикальному напрямку і зварюють одночасно з рухом порталу по рейках.

Зварювальні головки оснащені лазерною системою стеження за положенням зварного шва. Також на установці розташовується система подачі, фільтрації та збирання зварювального флюсу. У процесі зварювання поясних швів встановлені раніше прихватки переплавляються та стають частиною зварного шва.


5. Виправлення грибоподібності полиць

Виправлення грибоподібності полицьПід час зварювання поясних швів неодмінно виникає порушення "геометрії" полиць балки - "грибовидність", яка утворюється в результаті нерівномірного нагрівання металу по ширині полиці.

Верстат для правки зварних двотаврових балок призначений виправляти цю деформацію шляхом її прокатки через систему роликів, використовуючи при цьому властивості пружності металу. Даний спосіб виправлення унеможливлює пошкодження готової балки, а також не впливає на поясні шви і унеможливлює виникнення тріщин у зварних швах.


6. Складання та обварювання металоконструкцій

Для виробництва металоконструкцій, крім зварної двотаврової балки, також часто використовуються гарячокатані двотаври, швелер, куточки, профільні та круглі труби.

Заготівля елементів з гарячекатанного прокату проводиться на стрічковопильних верстатах, які дозволяють здійснювати різання елементів не тільки під прямим, але й під заданим кутом.

Складання конструкцій проводиться відповідно до вимоги креслень на конкретний елемент. Після збирання конструкцій на прихватках та контролю правильності геометрії, елементи передаються на остаточне обварювання, яке виробляється напівавтоматичним зварюванням у середовищі захисного газу.


7. Очищення та фарбування

Очищення та фарбуванняПісля обварювання конструкції очищають від бризок і напливів металу, після чого проводиться дробоструминне очищення конструкцій. Дробеструменева установка - це різновид обладнання, призначений для очищення металевих конструкцій перед проведенням фарбувальних робіт.

Машина виробляє потужні струмені сталевого дробу, спрямовані на поверхню конструкції під різними кутами, що видаляють іржу, окалину, різні забруднення. Після проходження елементів конструкцій через дробоструминну камеру, ми отримуємо чисту шорстку поверхню металу, що має чудову адгезію до лакофарбового покриття.

Після закінчення очисних робіт, знежирення і знепилювання, конструкції ґрунтовують та фарбують відповідно до побажань Замовника, та вимог проектної документації. На вибір подаються різні варіанти захисту металоконструкцій від корозії - від нанесення тимчасового транспортного шару ґрунтовки до якісного фарбування сучасними системами антикорозійного захисту.

Компанія "ТЕРМАСТІЛ" © 2006 -

Продовжуючи переглядати www.thermasteel.ua, ви підтверджуєте, що погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Згоден